Подать жалобу на компанию

“OLivia Tur”

3.0

Робота за кордоном(візова підтримка,допомога в оформленні документів,загранпаспорти, прописки)

просмотров
10 отзывов
3.4 из 5
Оценок: 10
1.0
Василь 09.11.2021

Про "OLivia Tur"

“за них нормальні відгуки, що там на бабло не кидають” – цікаво де можна почути , або прочитати нормальні відгуки ? Я готовий приїхати до Івано-Франківська, щоб самому переконатись !!!”У Франківську зразу пробивають лохотронщиків” -цікаво хто і як ? А ще там є “чудо фірма” -“Загрантруд” і контактна людина Богдан. Дуже часто міняє номера телефонів ….зараз вони вже трошки інакше називаються А ви кажете що у ВАС у місті не має поганих фірм ……

4.0
Олег 27.10.2021

Про "OLivia Tur"

Вони на Ізраїлі плотно сидять, мають виходи, в нас з Рожнятіва багато через них виїхало, мій сусід місяць назадчерез них теж полетів, звязувався зі мною, що там нормально зустріли,дали роботу. В мене просто була депортація 4 роки назад, їхав сам по собі,в Ізраїлі роботи вистачає, хоча євреї-ганебний народ, але платять.Наразіця фірмаговорить реально,ні про яківізи робочі, як інші фірми.

4.0
маша 04.10.2021

Про "OLivia Tur"

фирма працюэ без обману мои знайоми зараз за кордоном працютьи все у них хорошотак що вони некидають

4.0
Гость 23.09.2021

Про "OLivia Tur"

Контакти фірми: “OLivia Tur” – Візова підтримка (запрошення, польська робоча та шенген візи, литовська шенген, підготовка необхідних документів для подачі у візовий центр,швидка реэстрація). Консультаційні послуги по працевлаштуванню та виїзду за кордон : Росія,Литва,Польща, Німеччина,Ізраїль,Англія,Швеція, Німеччина та інші країни.Іміграція та консультаційні послуги по різним громадянствам. Адрес:Ивано-Франковск, Украина Телефоны:+38 (0342) 54-40-29, +38 (068) 705-77-64, +38 (066) 112-76-58 скайп OLivia tur email : robota-pol@ukr.net

5.0
Іван 14.09.2021

Про "OLivia Tur"

Пані Олена, це Іван Малик, з Хмельницька, ви мене гарно пам’ятаєте, ви тоді були єдиноюфірмою, хто зміг увійти в наше положення, коли людина хвора , а всі фірми деруть зі всіх гроші. Дай бог вам здоров’я , вашим дітям і вашій фірмі, з наступаючими вас новорічними святами, ви є гарна людина, Люба моя працює, все в неї добре, щасти вам!

3.0
Александр 11.09.2021

Про "OLivia Tur"

Да, народ начитаешься на этом сайте,я тут уже все перечитал и про всех, волосы дыбом, складываеться впечатлениечто все фирмы по трудоустройству на Украине – сплошной лохотрон, половина так и есть-правда.Правильно пацан этот сказал с Франковска-едьте сами напрямую, не пугайте людей своим недовольством.Я сам 2 года назад возил людей на Польшу к поляку одному в Варшаву на работу, минингиты имел полные, одни довольные-вторые нет,никому никогда не угодишь. Работу вроде бы дал, з/п хоть мизерная, но есть!!!!А тут начинаеться-еда плохая,холодно, жарко.Вы на работу едете или отдыхать? Вы что не понимаете элементарного – мы кругом нелегалы, и нас нигде не ждет сказка, но почему то едем туда и пашем, бо наша дебильная держава нас к этому привела. Если вам люди дают работу, и там не кинут – это уже плюс, а как вы будете работать от вас зависит.

Загрузить еще